Ana Menü
 
Bizden Haberler
 
Hava Durumu
ANKARA
 
VAKIF YETKİLİ ORGANLARI (YILLARA GÖRE)

 ---Vakıf yetkili organları (Yıllara göre)---

 13.09.1995-20.03.1996 tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

T.Ümit Erdil-Başkan

 

Fatih Ş. Kurhan

 

Gönül Buyan

 

Ümit Uçar

 

Yaşar Özal

 

 20.03.1996-12.05.1998 tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Nurhan Alganatay-Başkan

 

Oğuz Pervan

 

M.Emin Karataş

 

Yılmaz Bektur

 

Serhan Alabayrak

 

 12.05.1998-08.05.2000  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

İbrahim Uslu

Salih Erbaş

Mehmet Sönmez

Ahmet Demirbaş

M.Sıtkı Ersen

A.İhsan Gücüş

M.Atıf Çetiner

 

Mürsel Yaltırık

 

 08.05.2000-23.05.2002  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Ali Alat (12.12.2001 tarihinde Y.Kurulu Başkanlığı ve üyeliğinden istifa)

 

Olcay Seçkin

 

Erdal Osmanlıoğlu

 

Harun Çerçi (12.12.2001 tarihinde Y.Kur.Başkanlığına seçilme)

 

M.Ali Gülmez

 

 23.05.2002-10.05.2004  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Harun Çerçi

İsmail Enserici

Ümit Uçar (03.03.2003 tarihinde istifa)

Engin Baktır

Olcay Seçkin

Zafer Sağel

M.Ali Gülmez

 

Erdal Osmanlıoğlu

 

Orhan Acar (03.03.2003 tarihinde yönetim kurulu üyeliğine seçilme)

 

 10.05.2004-08.06.2006  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

İzzet Öztaşıran

Sıtkı Ersen

Faruk Ildız

A.İhsan Gücüş

Haluk Koralay

Alpaslan Öztaş

Burhan Yılmaz

 

M.Ali Gülmez (15.06.2005 tarihinde istifa)

 

Nazım Ateş (15.06.2006 tarihinde Yönetim kurulu üyeliğine seçilme)

 

 08.06.2006-30.04.2008  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Faruk Ildız

Ahmet Demirel

Nazım Ateş

Sıtkı Ersen

Erdal Saban

Erdoğan Demir

Haluk Koralay (15.09.2006 tarihinde vakıf üyeliği iptal edilmiştir)

 

Nail Çeliktel (15.09.2006 tarihinde yönetim kurulu üyeliğine seçilme)

 

 30.04.2008-23.04.2010  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Faruk Ildız

Zafer Sağel

Nazım Ateş

Zeki Özşahin

Nail Çeliktel

Bayram Kopuz

Atnan Demirağ

 

 21.06.2010-23.04.2012  tarihleri arası

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Zeki Özşahin

Zafer Sağel

Nazım Ateş

Erdal Saban

Nail Çeliktel

Fatih TİRELİ

Faruk Ildız  12.03/2011 Tarihinde Yönetim Kurulu Üyeliği'nden çekilmiştir.

Tevfik YILMAZ 24/03/2011 Tarihi'nde Vakıf üyeliği'nden ayrılmıştır. 

Ümit Uçar

13/10/2011 Tarihi'nde Yönetim Kurulu Üyeliği'nden ayrılmıştır.

Burhan Yılmaz

 

 

 

 10.05.2012

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

Zafer SAĞEL

Alpaslan ÖZTAŞ

Ayşegül ÖNER

Erdoğan DEMİR

Mustafa ÜNLÜ

İsmail AVCI

Raşit KIRIŞIK

 

Ülker YILMAZ

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi: 29.01.2011 Bu Sayfa 1883 Kez Görüntülendi
Kullanıcı Alanı
 
Fotoğraf Galerisi
 
Önemli Bağlantılar
 
Saat